fizjocamp-logo

Młoda kadra

Młoda Kadra – to projekt przeznaczony dla młodych adeptów związanych z firmą Fizjo-Camp ale nie tylko też młodych adeptów, którzy pragną rozwijać się w fajnym zespole w dziecinie szeroko pojmowanej Turystyki , Sportu Rekreacyjnego i Aktywności Ruchowej chcą w przyszłości pracować jako doświadczeni wychowawcy, kierownicy , instruktorzy czy też trenerzy. Podczas tego projektu Wszystkich zainteresowanych będziemy małymi krokami przygotowywali do przyszłej pracy w naszym zespole doposażymy Młodych Adeptów w wiedzę teoretyczną a przede wszystkim w doznania praktyczne bo to one tak naprawdę pokazują jak świat wygląda i jak sobie z nim dobrze poradzić – z Nami będzie wesoło, fajnie i praktycznie.
Wszystkie szczegóły na temat projektu będą umieszczane w zakładce Młoda Kadra na stronie www.fizjo-camp.pl Interesujcie się bo WARTO.

Zapraszamy Zespół Fizjo-Camp

Adam Korczak

Cześć 
Nazywam się Adam i jestem uczniem 1 klasy liceum ogólnokształcącego.
Moje zainteresowania to szachy a także lubię od czasu do czasu zagrać na komputerze.
Tegoroczny obóz będzie moim piątym z rzędu. 
Jestem odpowiedzialny ale potrafię też się czasem pośmiać. Cenię sobie uczciwość i szczerość. 

Agata Matraszek

Cześć, jestem Agata i mam 16 lat. Z Fizjo-Camp jestem związana od 7 sezonów, a w Młodej Kadrze będę trzeci rok. Chodzę do liceum na profil wos/geografia/ hiszpański i moją przyszłość wiążę z turystyką.
Przez 8 lat tańczyłam w formacji tańca towarzyskiego w zespole i byłam dwukrotnym mistrzem świata. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, podróżować i jeździć na snowboardzie. Interesuję się też muzyką i sportami ekstremalnymi.
Mam duże poczucie humoru, jestem odpowiedzialna, cierpliwa, pomocna i kreatywna. Korzystam z życia i nie boję się wyzwań.

Aleksander Korczak

Imię: Aleksander Korczak
Wiek: 17 lat

Jestem dobrze uczącym się uczniem liceum. Nie przeszkadza mi praca fizyczna. Zadania przede mną postawione, pod warunkiem że będą dla dobra ogółu, wykonam w miarę moich możliwości. Nie jestem lekkoatletą i moja kondycja jest raczej przeciętna, ale nie powinno to sprawiać jakichkolwiek komplikacji. Z charakteru jestem raczej człowiekiem, który jest dość rozmowny, a towarzystwo innych ludzi raczej mi sprzyja. Pomimo mojego raczej spontanicznego podejścia do niektórych ludzi w swoich intencjach nigdy nie mam zamiaru wyrządzenie komuś innemu krzywdy. Nadal jeszcze mam wiele do nauczenia się jako opiekun do dzieci, ale liczę z czasem nabędę umiejętności, które być może pozwolą mi na rozwinięcie kariery w tym kierunku.   

Antek Strachalski

Cześć! 

Nazywam się Antek, mam 17 lat. Uczę się w LO im. Powstańców Warszawy w klasie o profilu mat-geo-wos. 

Na obozy Fizjo-Campu jeżdżę od 2. klasy podstawówki, a od kilku lat uczestniczę w programie Młoda Kadra. 

Lubię aktywnie spędzać czas na siłowni, na rowerze, w trakcie górskich wędrówek a także nad wodą. Jednak najbliższą mojemu sercu jest wspinaczka. 

W 2024 roku zdałem egzaminy ratownika WOPR oraz sternika motorowodnego.
Inspiracje czerpię z książek, podcastów i wystąpień takich ludzi jak David Goggins oraz Jocko Willink. W przerwach między treningami lubię oglądać filmy i czytać książki. 

W moim życiu kieruje się zasadą Davida Gogginsa – “Nie przestaję, kiedy jestem zmęczony. Przestaję, kiedy skończę”. 

Do zobaczenia na obozach Fizjo-Camp!!! 

Jakub Malinowski

Nazywam się Kuba, mam 17 lat. Na codzień uczę się w XIX LO w Warszawie w klasie o profilu mat-biol-chem.

Na obozy z Fizjo-Campem jeżdżę od 3 klasy podstawówki, a od trzech lat  uczestniczę w programie Młoda Kadra. 

Od czterech lat aktywnie działam jako harcerz w hufcu Praga Południe w którym  pełnię funkcję zastępowego.

Lubię aktywnie spędzać czas trenując siatkówkę i chodząc na długie spacery.

Ola Dobierska

Jestem Ola i od 8 lat dosłownie dorastam z Fizjo Campem (bo zawsze mam urodziny na obozie). W Młodej Kadrze będę już trzeci rok. 

W liceum uczę się na profilu matematyczno-geograficznym. Moją największą pasją jest siatkówka, w którą gram od 5 lat. Uwielbiam też muzykę, czytanie książek oraz interesuję się komunikacją miejską.

Jestem osobą cierpliwą i odpowiedzialną, zawsze staram się sumiennie podchodzić do zadanych mi obowiązków. Mam raczej spokojny charakter, ale zawsze staram się przekazywać pozytywną energię. 

Marianna

Cześć, jestem Marianna i jestem uczennicą 1 klasy liceum. Jeżdżę na obozy Fizjo-Camp od 4 lat, z czego już drugi rok będę w stażu na kadrę. Znam się również z założycielem od podstawówki, gdzie uczył moją klasę wychowania fizycznego. Uwielbiam chodzić po lasach, uczyć się o roślinach i zwierzętach. Interesuję się rysowaniem, modą alternatywną, starą architekturą i muzyką.