fizjocamp-logo

Poznaj nas

Główna działalność

Projekt Fizjo-camp

Firma Fizjo-Camp istnieje na rynku już 17 lat została założona w 2007 roku przez Kubickiego Pawła. Specjalizujemy się w organizacji obozów i kolonii letnich i zimowych. Główną motywacją do działania jest pasja do sportu i szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych uczestników a bogate programy przez nas proponowane pozwalają na ogólny rozwój naszych pociech jednocześnie zapewniając odpowiednie wychowanie i wspaniałą zabawę.

Troszczymy się zwłaszcza o dzieci , które po raz pierwszy jadą z nami na wyjazdy wykazując dużą empatię, cierpliwość i wsparcie. Nasza wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem i wiedzą zawsze stara się POMÓC jest gotowa PORADZIĆ sobie w każdej sytuacji i POPROWADZIĆ swoich wychowanków do wspaniałych pozytywnych przeżyć podczas naszych wyjazdów.

Posiadamy wszystkie wymagane zgody potrzebne do organizacji i przeprowadzania naszych wyjazdów a także zgłaszamy je do kuratorium oświaty.

Nasze obozy i kolonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem co skłania Nas do uruchamiania kolejnych atrakcyjnych Projektów skierowanych do Wszystkich grup wiekowych.

Z Nami Nuda się Nie Uda!

Zapraszamy Zespół Fizjo-Camp